• LOGIN
  • Brak produktów w koszyku.

Longboardowe wyjazdy

Bułgaria - Złote Piaski

15 - 24 września 2017

Longboard Camp

899 PLN *

kup bilet

  • codziennie warsztaty dla początkujących
  • wypożyczalnia desek
  • dancingowe jam’y
  • imprezy

Zajęcia indywidualne, Longboardowe Tłuste Czwartki czy cruising po mieście to świetna okazja na integrację w longboardowej społeczności.

Powoli poznajesz ludzi i zaczynacie spędzać razem co raz więcej czasu. Odkrywacie wspólnie nowe miejscówki i wymieniacie wiedzę na temat zdobytych umiejętności. Z czasem twój zachwyt deską na czterech kółkach stanie się tak silny, że będzie Ci ciężko wyobrazić sobie wakacje bez deski. A czy jest coś lepszego niż połączenie urlopu wraz z rozwojem ulubionej zajawki?   Spędźmy razem wakacje.

Pośmigajmy w pełnym żarze lejącym się z nieba.Pokonujmy wspólnie niezliczoną ilość górskich zakrętów. Chillujmy wspólnie w cieniu rozłożystych palm. Poznajmy najlepsze trasy do jazdy w górach. Po wszystkim, we wspólnym gronie, wybierzmy się na imprezę bawiąc się do białego rana i tańcząc tak jakby jutra miało nie być. Sprawmy aby martwiła nas jedynie nadmierna ilość wolnego czasu, radości i luzu.

Wspólne wyjazdy to idealna okazja na zintegrowanie się w całej Longboardowej społeczności z różnych zakątków kraju. Będziecie mieli możliwość spotkania ludzi, którzy tak jak wy kochają longboard i nie potrafią się be niego obyć.
Jeżeli jesteś osobą początkującą a powyższa wiadomość kusi Cię swoją propozycją, jednak nigdy wcześniej nie próbowałeś jazdy na longboardzie i nie jesteś pewien czy byłbyś w stanie się nauczyć to mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość.

Na naszych wyjazdach spotkasz Longboardmaniowych instruktorów , Którzy z chęcią zabiorą się za twoją edukację. Wyobraź sobie, że po takim wyjeździe już do końca życia będziesz mógł chwalić się, że nauczyłeś się jeździć na desce w ciepłych krajach.

Hator Group © 2017