• LOGIN
  • Brak produktów w koszyku.

Longboardowe wyjazdy

Wyjazdy

  • Codzienne warsztaty dla początkujących
  • Longboardowe jam’y
  • Wypożyczalnia | nie musisz mieć deski żeby jechać z nami
  • Najciekawsze longboardowe spoty na świecie
  • Różnorodność | dla początkujących, dla tańcujących, dla miłośników górek

Miejsce

Czas

Koszt

Grecja / Kokkino Nero
27.04 – 06.05.2018
od 539zł
–zł

Dlaczego longboarding jest naszym ulubionym sportem? A może nawet czymś więcej? 🙂

Powoli poznajesz ludzi i zaczynacie spędzać razem co raz więcej czasu. Odkrywacie wspólnie nowe miejscówki i wymieniacie wiedzę na temat zdobytych umiejętności. Z czasem twój zachwyt deską na czterech kółkach stanie się tak silny, że będzie Ci ciężko wyobrazić sobie wakacje bez deski. A czy jest coś lepszego niż połączenie urlopu wraz z rozwojem ulubionej zajawki? Spędźmy razem urlop, wakacje, czas wolny.

Pośmigajmy w pełnym żarze lejącym się z nieba.Pokonujmy wspólnie niezliczoną ilość górskich zakrętów. Chillujmy wspólnie w cieniu rozłożystych palm. Poznajmy najlepsze trasy do jazdy w górach. Po wszystkim, we wspólnym gronie, wybierzmy się na imprezę bawiąc się do białego rana i tańcząc tak jakby jutra miało nie być. Sprawmy aby martwiła nas jedynie nadmierna ilość wolnego czasu, radości i luzu.

Wspólne wyjazdy to idealna okazja na zintegrowanie się w całej Longboardowej społeczności z różnych zakątków kraju. Będziecie mieli możliwość spotkania ludzi, którzy tak jak wy kochają longboard i nie potrafią się be niego obyć.
Jeżeli jesteś osobą początkującą a powyższa wiadomość kusi Cię swoją propozycją, jednak nigdy wcześniej nie próbowałeś jazdy na longboardzie i nie jesteś pewien czy byłbyś w stanie się nauczyć to mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość.

Na naszych wyjazdach spotkasz Longboardmaniowych instruktorów , Którzy z chęcią zabiorą się za twoją edukację. Wyobraź sobie, że po takim wyjeździe już do końca życia będziesz mógł chwalić się, że nauczyłeś się jeździć na desce w ciepłych krajach.

Longboardmania to pierwsza w Polsce szkoła jazdy na longboardzie. Zrzeszamy znakomitych riderów. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe. Wypożyczamy sprzęt. Organizujemy longboardowe wyjazdy, promujemy longboarding na eventach plenerowych.

top
Hator Group © 2017